whatsapp
לייעוץ חייגו 073-7599542

למה סילי פוסטרופדי?

תודות לפיתוח הנהדר של חברת סימונס, הלא הוא מזרן סילי פוסטרופדי, כיום מיליוני אנשים ברחבי העולם כולו נהנים משנת יופי איכותית ונינוחה. מדובר באחד מסוגי המזרונים המובילים ביותר בעולם, אשר זוכה להצלחה מסחררת ובפרט מהווה את הדגם הנמכר ביותר באמריקה. מזרון סילי פוסטרופדי מעניק הזדמנות נהדרת כיום למאה ועשרים אמריקאים להתעורר מדי בוקר ובוקר, רעננים וחיוניים לאחר שינה מפנקת במיוחד. מהפיכת השינה של דגם זה החלה לסלול את דרכה למדינות רבות בעולם כולו לרבות ארצות הברית, אוסטרליה, קנדה, ברזיל, ניו זילנד, מקסיקו, דרום אפריקה, ג'מייקה, תאילנד וכמובן ישראל.


אלו סדרות מזרנים מייצרת חברת סילי?
מזרון סילי פוסטרופדי כולל מערכת תמיכה חכמה לצד שכבת נוחות ייחודית, מה שמאפשר לכל מי שישן עליהם ליהנות מתמיכה מקסימאלית בכל תנוחה שהיא במהלך כל שעות השינה, וכמובן להתחיל את היום חדורי אנרגיה, רעננות וחיוניות. חברת סילי נמנית כיום עם כמה מחברות המזרנים הטובות והמובילות ביותר בעולם, תודות לניסיון עשיר בתחום של למעלה ממאה שנים. כל מזרון שמייצרת החברה, מתוכנן באופן שיאפשר תמיכה מקסימאלית ומנוחה נפלאה לגוף האדם. מבין הדגמים שמייצרת ומשווקת חברת סילי ניתן למנות את סדרת מזרני הקפיצים סילי פוסטרופדי, מיטות מתכווננות Flex-O-pedic הכוללות סדרה רחבה של דגמים מתכווננים נוספים המגיעים לצד מזרונים מתקדמים עשויים מלטקס טבעי, מיטות בסיס תואמות ועוד..


השימוש ההולך וגובר במזרוני האיכות של חברת סילי
חברת סילי מפעילה כיום עשרים ותשעה מפעלים במדינות העולם השונות, בהם מועסקים למעלה מחמשת אלפים עובדים. מוצרי החברה האיכותיים משווקים כיום בעשרות אלפי נקודות מכירה שונות כמו למשל רשתות שינה בינלאומיות, רשתות ריהוט ובתי כלבו. כיום השימוש הגובר במזרוני סילי מאפיין גם מגוון רחב של רשתות יוקרתיות של מלונות דוגמת שרתון, הילטון והולידי אין, אשר בחרו באופציה האולטימטיבית על מנת לספק ללקוחותיהם את רמת הנוחות, השירות והאירוח המקסימאלית. אם גם אתם מעוניינים לקום כל בוקר ליום נפלא ואפקטיבי, אין שום ספק שדגמי סילי הם המענה המושלם ביותר עבורכם.


מהו היתרון הייחודי של מזרן סילי פוסטרופדי?
היתרון הייחודי והבלעדי של דגם סילי פוסטרופדי נובע כמובן מהקפיץ האיכותי שמצוי בו, ומהווה את הליבה העיקרית שלו. קפיץ זה פותח במעבדות החברה, מה שאפשר להגיע לתוצאה מושלמת ואופטימאלית. הפיתוח הנהדר הזה מיוצר כיום עבור מזרוני סילי פוסטרופדי, לאחר שנרשם כפטנט עולמי. קפיץ זה נחשב כיום לאחד מהמוצרים החכמים והמתקדמים ביותר בתחום בזכות המבנה הייחודי שלו שמאפשר לו ליהנות משפע של תכונות נהדרות.


מאפייני הקפיץ המתוחכם של מזרן סילי פוסטרופדי
המאפיין הראשון של הקפיץ הייחודי מזוהה עם רמת גמישות ועמידות מקסימאלית בשל תהליך החיסום וההרפיה הכפול, אשר גם הוא נחשב לפטנט רשום ובלעדי. תכונה זו מקנה לקפיץ את רמת הגמישות, האיכות והעמידות הגבוהה ביותר ביחס לקפיצים אחרים, אשר מצליחה להישמר לאורך תקופה ארוכה במיוחד. תכונה נוספת של הקפיץ אשר גם היא מעניקה למזרון יתרונות רבים קשורה ליכולתו להגיב באופן מדויק ומיידי לכל מצב לחץ, החל מעומסים קלים וכלה בעומסים גבוהים ונקודתיים. ולבסוף הקפיץ הייחודי של דגם זה כולל מבנה אנטומי אופטימאלי, שמאפשר ליהנות מתמיכה מלאה לאורך כל שעות השינה ובכל תנוחה שהיא, דרך שילוב מקסימאלי בין כל קפיץ וקפיץ כזה בתוך המזרן.


מערכת ה- Sens&Respond, ליהנות מתמיכה אידיאלית!
המיטה מהווה חלק בלתי נפרד מחיינו, בעודה משמשת כמעט כל אדם ממוצע במשך שליש מחייו. המיטה ובפרט המזרון, הינו הדבר הראשון כמו כן האחרון שאנו זוכים לראות ולהרגיש בתחילתו ובסופו של כל יום. לאור כל אלו, אין שום ספק שהאיכות של המזרן מחייבת את מלוא ההתייחסות הנדרשת לשיפור ושמירה על איכות החיים שלנו. מערכת התמיכה האינטראקטיבית של חברת סילי הינה פרי עמלם של מיטב המומחים אשר שקדו רבות על פיתוחה, במסגרת העבודה והמחקר במעבדות הפיתוח.


מאפייני המערכת המתוחכמת של מזרני סילי פוסטרופדי
מערכת Sens&Respondמסוגלת להגיב כאמור באופן מושלם לכל שינוי בתנוחת הגוף במהלך השינה, לצד מתן תמיכה נהדרת עבור כל תנוחה שכזו עבור כל חלק וחלק משטח המזרן. להבדיל מדגמים אחרים של מזרנים, שמאפשרים תמיכה אך ורק בשטח המרכזי, מערכת זו מאפשרת למזרן סילי פוסטרופדי להעניק תמיכה מלאה עבור כל אברי הגוף השונים בכל פני השטח של המזרן, וזאת בזכות הטכנולוגיה הייחודית אשר כוללת מערכת מתקדמת של קפיצים וספוגים אנטומיים, אלו תוכננו לפי קווי המתאר של גוף האדם, במטרה להבטיח את מרב התמיכה לה גופנו נדרש במהלך השינה.


כיצד תוכננה מערכת ה- Sens&Respond
מהפיכת התמיכה האינטראקטיבית הינה פועל יוצא של מערכת ה- Sens&Respond אשר מעניקה כיום לכמות בלתי מבוטלת של אנשים ברחבי העולם כולו ליהנות משינה מפנקת ובריאה לטווח הארוך. המערכת עצמה מכילה למעלה משש מאות קפיצים עשויים מפלדה מדגם "Posturetech". האחידות ורמת הגמישות האופטימאלית של הקפיצים, מתקבלת בזכות הטיפול הטרמי שניתן להם בתוך תנור מיוחד, המיועד לסייע להרפייתם. מצב רפוי זה מאפשר להם ליהנות מרמת אחידות וגמישות מלאה. התמיכה המושלמת ממנה נהנית מערכת הקפיצים למשך פרק זמן ארוך במיוחד, מתקבלת בזכות מניעתם של השחיקה והבלאי.


אלו חומרים כלולים במערכת ה- Sens&Respond?
כל זאת ועוד מאפשר לגופנו ליהנות מן המזרן בדיוק באותו האופן האידיאלי, שאפיין את יום רכישתו. מערכת זו נחשבת לאחד מהחידושים המהפכניים בתחום ונרשמה כפטנט ייחודי ובלעדי לחברת סילי הבינלאומית. מזרון סילי פוסטרופדי כולל מעטפת חכמה אשר תוכננה כמערכת תלת שכבתית בעלת שכבת אריג מבודד שתפקידו להפריד בין קפיצי המתכת לשכבת הספוג, שכבה נוספת העשויה מכמה סוגים של ספוגים בעלי רמת עמידות אופטימאלית עבור דרגות קושי שונות. מזרני סילי מכילים בדי ז'קארד יוקרתיים תוצרת בלגיה, המשמשים כבדי הריפוד של מזרני החברה. בדים אלו עוברים טיפולים תדירים למען השבחתם ושיפורם.


מה מאפשר למזרני סילי להעניק תמיכה אולטימטיבית לגופנו?
מעבר לרמת העמידות הגבוהה שמאפיינת את מזרני סילי, הרכב הבדים היוקרתיים והאיכותיים מבטיחים גם חזות עשירה ונפלאה ומגע נעים ורך. מזרני סילי מגיעים לצד קורות תמיכה עשויות פוליאוריטן, מדגם "Everedge" אשר נחשב גם הוא לאחד מהפטנטים הבלעדיים של החברה העולמית, סילי. קורות אלו משפרות פלאים את התמיכה שמעניק המזרן בכל חלקיו השונים, דרך מתן תמיכה באזור הדפנות. כיום אורטופדים ומומחים רבים בתחום ממליצים על מזרוני סילי פוסטרופדי, המשמשים כיום את הנבחרת האולימפית של אמריקה.


הצלחתה המסחררת של חברת סילי בעולם
לפי מחקרים רבים עולה שכיום מרבית הספורטאים ברחבי אמריקה כולה מעדיפים לישון על מזרני סילי, בזכות המלצותיהם של יותר ויותר אורטופדים. אין ספק שכל מי שבוחר לישון מדי לילה בלילה עם מזרוני סילי בהחלט מודע לבריאות גופו ולחשיבות העצומה שיש למזרן במסגרת שמירה על בריאות תקינה ואיכות חיים גבוהה. כיום ה- U.S.A Olympics Committee, בחרה במזרוני סילי כמי שמהווים את המוצר האיכותי והעמיד ביותר בתחום, עבור ספורטאים רבים שעורכים אימונים ב- Salt lake City, היכן שמתקיים הכפר האולימפי. לאור כל זאת, חברת סילי הוכתרה כיום כנותנת חסות רשמית עבור משחקים אולימפיים במסגרת אולימפיאדת סידני 2000.


חברת סילי בישראל
חברת סילי ישראל, מערכות שינה בע"מ, הינה האחראית כיום על ייצור ושיווק מזרני סילי. חברת סילי ישראל נמנית כיום עם כמה מהחברות המובילות ביותר בארץ בתחום מזרוני היוקרה האמריקאיים, תודות לניסיון עשיר ורב שצברה בתחום. סוחרים מורשים ועוד רשתות שיווק מובילות ברחבי הארץ כולה משווקים כיום את מוצרי האיכות של חברת סילי מזרונים. ניתן ליהנות מאחריות מלאה למשך עשר שנות שימוש בעת רכישת מזרוני סילי בארץ, כמו גם משירות מקצועי אמין ואיכותי לאורך כל שנות השימוש , המפנקות והנהדרות במזרון. מחלקת הייעוץ והשירות של חברת סילי ישראל תשמח לעמוד לשירותכם בכל רגע נתון על מנת לספק לכם מענה הולם ומיידי עבור כל פנייה או בקשה. חברת סילי פוסטרופדי בישראל מעניקה לכם הזדמנות נהדרת ליהנות משלושים לילות ניסיון על כל דגמי המזרון הנבחרים, מפאת הביטחון המלא שיש לה באיכות וברמת הנוחות המושלמת של מוצריה.


סעיפי התקנון במסגרת שלושים לילות הניסיון על מזרוני סילי
להלן כמה מסעיפי התקנו עבור שלושים לילות ניסיון. ראשית ניתן ואף נדרש להסיר את הניילון טרם השימוש במזרון, שנית יש להתחייב ליותר מעשרים ואחד לילות שינה על המזרון עד לפרק זמן מקסימאלי של שלושים לילות כדי להחליט באופן סופי האם להחליף את דגם המזרן שנרכש בדגם אחר, שלישית הלקוח נדרש לעשות אך ורק שימוש סביר במזרון ולהתחייב על רמת ניקיונו ותקינותו. חשוב לציין שרק מזרונים נקיים ותקינים יתקבלו חזרה אל החברה, כאלו שאינם כוללים נזקים כגון קרעים עקב שימוש בלתי הולם.


ניתן להגיש בקשה להחלפת דגם המזרון, רק בחנות שבה נרכש אותו המזרון. חברת סילי ישראל היא זו שתהיה אמונה על הובלת הדגם החדש כמו גם על לקיחתו של הדגם הישן, וזאת יעשה על חשבונות של הלקוח בעלות של 160 ₪. ניתן להחליף את הדגם בדגם מסדרת מזרוני סילי בלבד, ואם ישנו הפרש במחירים, על הלקוח יהיה לשלם את הפרשי התשלומים במלואם. מאידך, אם יהיה הפרש לטובתו של הלקוח החברה תזכה אותו בהפרש המחירים המלא. חישובים אלו יעשו בהתאם למחירון שנקבע ביום הקנייה. ניתן להחליף את הדגם פעם אחת בלבד, כאשר לחברה ישנה הזכות המלאה לשנות את התקנון או להפסיק את המבצע בכל רגע נתון.לחצו להגדלה


לחצו להגדלה

 

Web Analytics