whatsapp
לייעוץ חייגו 073-7599542

למה סימונס?

אחת מהחברות המובילות בתחום המזרונים, היא ללא שום ספק חברת סימונס המוכרת והידועה לכלל הציבור. החברה עצמה הוקמה בשנת אלף שמונה מאות שבעים, מה שמעיד על מאה ושלושים שנות עבודה וניסיון בלתי מבוטל. מה שלמעשה אפשר לחברת סימונס להיחשב כיום לאחת מן החברות המובחרות בתחום האמור, נובע באופן ישיר מהחיפוש המתמיד והמחקרים הבלתי פוסקים אחר קשת רחבה של חידושים ושיפורים. כל זאת ועוד הקנה לחברת סימונס שם ברמה בינלאומית ומבין המבוקשים והפופולאריים ביותר ביחס לשאר החברות.

מהם היתרונות של מזרן סימונס beautynest?
מזרן beautynest מבית היוצר של חברת סימונס מכיל קפיץ מבודד, ומעבר לכך מאפשר לכל מי שעושה בו שימוש חוויה יוצאת דופן של שכיבה ברמת נוחות מקסימאלית, בשל אריזתם הנפרדת של כל קפיץ וקפיץ בתוך כיס אשר עשוי מבד ייחודי ומובחר. החוויה האולטימטיבית שמתקבלת מן השימוש במזרן האמור מאפשרת מצד אחד ליהנות מתמיכה אידיאלית עבור כל איבר ואיבר בגוף, לפי המשקל המשתנה של כל אחד מחלקי הגוף, ומצד שני התנועה והתזוזה של אדם השני אשר שוכב על המזרון באותו הזמן, בקושי מורגשות, מה שמעניק תחושה כאילו אתם נמצאים לבד לגמרי על המזרן.

ראה הסבר הבדל בין מזרון קפיצים מבודדים לבין מזרון עם קפיצים מחוברים.

     במזרן רגיל הקפיצים שוקעים       במזרן Beautynest עם הקפיץ המבודד
            ויוצרים "בטן"                           הכל מותאם אליך

במזרן רגיל הקפיצים שוקעים ויוצרים "בטן".
במזרן beaulynest עם הקפיץ המבודד הכל מותאם אליך.

צורת הקפיץ של סימונס


  Beautynest הקפיץ המבודד            קפיץ רגיל      


חווית שינה יוצאת דופן במינה
תנועת בן או בת הזוג אשר מבודדת תודות למבנה הייחודי של מזרן beautynest מצליחה לשפר את איכות השינה באופן אופטימאלי. כמו כן, ניתן ליהנות ממשטח שינה יציב במיוחד תודות לשורות החיזוק שמצויות בצדדיו של המזרן, אשר מונעות למעשה את השקיעה שנוצרת ברוב המזרונים הרגילים כאשר יושבים עליהם באזור הקצה. היתרון הייחודי של מזרני סימונס מאפשר לכל אחד מבני הזוג אשר שוכבים עליו, ליהנות למשך זמן ארוך יותר משלב השינה האופטימאלי, המכונה בעגה המקצועית REM. באופן כללי, הטכנולוגיה המתקדמת שמשולבת במזרני סימונס מצליחה להעניק חווית שינה איכותית, טובה, בריאה וכמובן נינוחה.

מהו היתרון הבולט ביותר של מזרוני סימונס beautynest?

כידוע איכות השינה, איננה תלויה רק באדם הישן עצמו אלא גם במי שמצוי לצידו על אותו המזרון. לפי מחקרים שנערכו, אדם במהלך השינה נוהג לשנות את תנוחתו בין ארבעים לשישים פעמים בלילה אחד בלבד. אין שום ספק שתזוזות משתנות אלו ישפיעו באופן ניכר על האדם שמצוי ליד ואף יכולות להגדיל משמעותית את מספר ההתעוררויות במהלך אותו הלילה, ובפרט במהלך פרק השינה האופטימאלית (REM). היתרון הבולט ביותר של מזרוני סימונס בא לענות בדיוק על בעיה זו, ואכן מצליח לעשות זו בצורה נהדרת דרך ביטול ההשפעה בצורה המקסימאלית של תנועת בן הזוג ששוכב לצידך במהלך הלילה.

גרף שלבי השינה הטובה
רקע כללי על שינה
מזרון beautynest עם הקפיץ המבודד, מבית היוצר של חברת סימונס התפתח ונוצר בדיוק לשם כך. על מנת לחדד את החשיבות של המבנה הייחודי של המזרן הנ"ל, ברצוננו להציג הסבר קצר אודות השינה של כל אדם. ברחבי העולם כולו נערכו מחקרים רבים בנוגע לאופן שבו ישן האדם הממוצע, לפיהם נקבעה מסקנה ברורה וחד משמעית שמאפשרת כיום לחלק למספר שלבים מרכזיים את זמן השינה. השלב הראשון בתהליך מתאפיין במעבר חד מערנות גמורה לשינה. בתחילה השינה עצמה מתאפיינת בקלות יחסית, ואילו ככל שעובר הזמן ואנו ישנים יותר, מתחילה להיווצר שינה עמוקה יותר דרך התנתקות הדרגתית מן הסביבה החיצונית.

מהם שלבי השינה הראשונים?
לאחר שלושים דקות שינה שכלולות בשלב הראשון, האדם עובר בצורה הדרגתית לשינה עמוקה יותר. כתוצאה מכך קצב הדופק כמו גם הנשימה הופכים להיות הרבה יותר שלווים ונינוחים, וכל שרירי הגוף השונים נהיים הרבה יותר קלים ורפויים. עם תום שלושים הדקות הראשונות שמאפיינות את שלב השינה העמוקה מתחיל להיווצר הליך די מרתק, בו האדם הישן מתחיל לחזור אחורנית בצורה מתחלפת אל השלבים הראשונים שאפיינו את שינתו. בתהליך זה המוח מתחיל להיות פעיל יותר והגוף ערני יותר. תרחיש זה מהווה למעשה את הסימן המקדים לקראת בואו של שלב השינה האופטימאלי המכונה כאמור REM כלומר Rapid Eye Movement.

מהו שלב השינה האופטימאלי ומהי חשיבותה של שינה טובה?
שלב השינה האופטימאלי מלווה לרוב בחלומות, כאשר האדם הישן למעשה מתחיל לאסוף, לשמור ולארגן גם יחד את כל האינפורמציה שנאגרה במוח והחוויות שעבר במהלך הערות של אותו היום. לא בכדי אנשים רבים יאמרו לכם בביטחון גמור שרכישה של מזרון איכותי ומקצועי יכולה להיות אחת מן הרכישות החשובות ביותר במהלך החיים, שכן שינה טובה היא סמל לבריאות הגוף והנפש כאחד. המון מחקרים שנערכו בתקופה האחרונה מעידים בצורה חד משמעית על כך ששינה טובה יכולה להשפיע באופן ניכר על איכות החיים, כמו גם מסוגלת לתרום ולשפר את מצב הרוח, היעילות והתפקוד במהלך שעות היממה.

מדוע לרכוש מזרן סימונס?
כידוע כל אדם בממוצע נוהג להעביר שליש מחייו בשינה, לפיכך אין זה מפתיע שהחשיבות שיש להקדיש לרכישה של מזרון איכותי, חייבת להיות גבוהה במיוחד. מזרו איכותי הוא בראש ובראשונה מזרן נוח ובריא אשר מתאים בצורה המקסימאלית למבנה הגוף המסוים שלכם. ובמילים אחרות, מזרן איכותי וללא שום עוררין, הטוב ביותר בעולם, הוא מזרן מבית היוצר של חברת סימונס.

Web Analytics