חדרי שינה mdf

 

חדר שינה דגם אניס

אלין

חדר שינה דגם אנסטסיה


חדר שינה בריגיט

חדר שינה דגם אלין

חדר שינה דגם דרים


חדר שינה דגם דיאמונט

חדר שינה דגם גלים

חדר שינה דגם יסמין


חדר שינה דגם הודיה

חדר שינה דגם האח הגדול

חדר שינה דגם טוקיו


חדר שינה דגם ונוס

חדר שינה דגם שיקמה

חדר שינה דגם ויקטוריה


חדר שינה דגם רנסאנס

חדר שינה דגם אנסטסיה

חדר שינה דגם טוקיו


חדר שינה דגם סוויטה

חדר שינה דגם טוסקנה

חדר שינה דגם שני
1 2
בחדר השינה אנו מבלים כמעט שליש מחיינו. מסיבה זו יש לתת את הדעת על עיצוב חדר השינה כך שיהיה חדר פונקציונלי לשינה, אך גם מספק את צרכיי הנוחות וההתרגעות של הדיירים. חדרי השינה צריכים להיות מעוצבים כך שיהוו מקום קריאה נעים, מקום נוח לצפייה בטלוויזיה, בקיצור יהיו חדרים שנעים לשהות בהם וישנים בהם שינה בריאה ואיכותית.

מה מכיל חדר שינה מעוצב

פעם שימשו חדרי השינה לשינה בלבד. עם השנים חל שינוי בתפיסה העיצובית ובשימושי חדרי השינה. חדרי שינה כיום מעוצבים משמשים כיום לא רק לשינה, אלא ממלאים פונקציות רבות נוספות. בחדרי שינה מעוצבים רבים נמצא גם חדר העבודה של בעלי הבית, או לפחות פינת עבודה. בחדרי השינה מוצבת טלוויזיה ולחלקם אף יש פינת ישיבה מיוחדת לצפייה בטלוויזיה. בחדרי השינה המעוצבים או בסמוך להם יש את חדרי הארונות, או מוצבים בהם ארונות בגדים. חדרי השינה יכולים להכיל פינת הלבשה עם מראה ארוכה לנוחיות המתלבשים ובחדרי השינה או צמוד להם נמצא גם חדר הרחצה של ההורים. אם נסכם את כל אלו נראה כי חדרי השינה המעוצבים, הם בעצם מין מיני דירה או מיני סוויטה, כל זאת במטרה לספק אזור נוחות ופרטיות ליחידת ההורים.

הפריט המרכזי בחדר השינה

בשנים עברו הפריט הגדול ביותר בחדר השינה היה ארון בגדים. עם התפתחות חדרי הארונות, הארון יצא מחדרי השינה המעוצבים ולכן כיום הפריט החשוב והגדול בחדר הוא המיטה הזוגית. בחדרי שינה מעוצבים, פרטי הריהוט הנוספים יהיו השלמה למיטה המרכזית. פרטי הריהוט יכולים להיות שידות, שרפרפים, ספה קטנה, כסאות נוחים, הדומים, תאורה, וילונות, תמונות ועוד.

תכנון העיצוב

חדר שינה רצוי לעצב כך שהתנועה בו תהיה נוחה וללא הפרעה. את הרהיטים יש להציב בחדר השינה המעוצב בצורה שתאפשר מעבר בטוח בין המיטה לקיר, כזה שיאפשר קימה נוחה מהמיטה. רצוי מאד שלא להעמיס את החדר במבחר גדול של רהיטים או אביזרים. מעצבים ממליצים גם להימנע מהצבת פרטי ריהוט כבדים בחדרי שינה מעוצבים.

צבעוניות

חשיבות מרבית יש לבחירת הצבעים בחדר השינה. הוכח כבר כי הצבעוניות הקיימת בחדר יש לה השפעה על מצב הרוח של השוהים בו. בחדרי שינה רצוי לבחור בצבעוניות רכה, צבעי פסטל המשדרים נועם, רכות ורוגע. חדר השינה צריך להיות החדר המשמש לנו לרוגע בסוף היום, בחירה של צבעים עזים תגרום לתחושה של חוסר שקט ותזזיות. מחקרים מוכיחים כי לצבעוניות יש השפעה אנרגטית ולכן כה חשוב לבחור בצבעוניות שתספק לנו מרגוע שקט ורוך.

אביזרים משלימים לריהוט

להלבשת חדר השינה המעוצבים במוצרי טקסטיל כמו כיסוי המיטה, כלי המצעים, וילונות, וכריות יש חלק חשוב ביותר בעיצוב. ה אלמנטים הללו הם המשרים את האווירה. בעזרת בחירת בדים מתאימה, ניתן ליצור סגנון מעוצב והרמוני בחדר השינה. שימוש באביזרי טקסטיל מאיכות גבוהה ישדר לא רק הידור לחדר, אלא יביא גם לשינה נעימה ואיכותית יותר.