ריהוט בהתאמה אישית

התפיסה הרווחת היא שמחיר הרהיטים בהזמנה אישית הוא יקר. זו היא סטיגמה נפוצה שאין לה בסיס במציאות. המחיר שתשלמו עבור פריט ריהוט בהתאמה אישית אינו בהכרח יותר גבוה מזה שתוציאו על רהיט מוכן בחנות.
בניגוד לרכישת רהיטים מוכנים בחנות, עיצוב רהיט בהתאמה אישית דורש זמן מה, לכן חשוב מאוד לקבל לוחות זמנים.
ברגע שהגדרתם את הרהיט ותכננתם אותו בקשו מהמוכר ב"לובלינר עיצובים" לדעת כמה זמן ייקח ייצור הרהיט.
הוא יעשה את ההערכה של הפעולות הדרושות, הזמנת חומרים מיוחדים וגימורים. כדאי תמיד לקחת בחשבון זמן נוסף ל”הפתעות” בלתי צפויות ותיקונים במידת הצורך. לעתים נדרשות התאמות נוספות של מידות או פריטים שלא נלקחו בחשבון מלכתחילה.
לעתים המטרה העיקרית של הזמנת ריהוט בעיצוב אישי נובעת קודם כל מהצורך במידות מיוחדות. צורך זה יכול להיות קשור לגודל או הגבלות החלל בו הרהיט יוצב, דרישות פונקציונליות של פריט הריהוט או אף
 גודל פיזי ונוחות הלקוח. אנשים מלאים למשל שלא יסתפקו ברוחב הכיסא או הכורסא שאנחנו רגילים לראות בחנות ולקוחות נמוכים יזמינו שולחנות בגובה הנוח להם ביותר.
אנחנו כולנו שונים, אז למה הרהיטים צריכים להיות סטנדרטיים? גם אם החלטתם להזמין רהיט לפי עיצוב אישי לא בגלל המידות המיוחדות, כדאי שתחשבו על זה רגע. אם כבר מעצבים רהיט בשבילכם כדאי להתאים את המידות כדי שיהיו “תפורות אליכם” עד הסוף.
כל אדם רואה את המציאות באופן שונה בהתבסס על חוויות קודמות, השפעות של אירועים ורקע ממנו הוא בא. בעידן הטלפונים החכמים יש דרך נפלאה לגשר על פערי התפיסה. ראיתם רהיט שמאוד אהבתם במגזין עיצוב פנים, בתפאורת סרט שצפיתם בו, באתר אינטרנט או אף בחלון הראווה? צלמו והראו למוכר, אגב השראות עיצוביות אפשר לחפש
 לא רק בין הרהיטים, אלא גם בכל דבר אחר שעושה לכם את זה – טקסטורות ושילובים של חומרים שונים, דוגמאות ציור על הבדים, פאלטות של צבעים, טרנדים עיצוביים וכו’, רק תפתחו את העיניים והחושים.

 כותרת חלון
טקסט חלון

כותרת חלון
טקסט חלון