לייעוץ חייגו 073-7599542

 

סלונים מעור

 

סלון עור דגם לינדה

סלון עור נאפולי
מאז נכנסו הסלונים מעור לחדרי האירוח חלה מהפכה בעיצוב הדירות. סלונים מעור הם תמיד בעלי מראה אלגנטי ומרשים. כשעומדים לקנות סלון מעור, כדאי לבחון את המצאי הקיים שכן קולקציות של סלונים מעור יוצאות חדשות לבקרים. יש לדעת כי סלונים מעור מיוצרים גם בארץ וגם מיובאים מחו"ל. פעם היו הסלונים האיטלקיים נחשבים כטובים ביותר, אך מאז הוחל לייצר סלונים מעור בכמויות גדולות, ואופנת הסלונים מעור תפסה תאוצה בארץ ובעולם, ניתן למצוא סלונים מאיכות עור טובה מאד ואף מעולה, גם בין הסלונים המיוצרים בארץ וגם בין אלה המיובאים ממדינות אחרות.

כיצד בוחרים

הדבר החשוב ביותר בבחירת סלון מעור, היא נוחות הישיבה עליו, איכות העור ואיכות הגימור. סלונים מעור מגיעים במגוון גדול של מרקמים, ישנם סלונים מעור שהם רכים במיוחד והיושב בהם שוקע, לעומתם ישנם סלונים מעור שתחושת הישיבה עליהם מזכירה ישיבה על כיסא. הבחירה בין ישיבה רכה ושוקעת לבין ישיבה קשיחה, היא פרי העדפה אישית. אולם בכל אחת מהבחירות חייבים לבדוק גם פרמטרים אחרים לפני הקנייה. ההמלצה המקובלת היא להתנסות לבד בישיבה על הסלון עוד בחנות. רצוי לא לקנות סלונים מעור עליהם לא ישבתם בעצמכם ובדקתם את מידת הנוחיות האישית שלכם. כמו כן יש לבחון בקפדנות את עובי הריפוד של הסלון, לבחון את נוחיות המשענת לגב ולעמוד מקרוב על החיבורים, כלומר רצוי ממש לבדוק את התפרים של העור.

צבעים וסגנונות

סלונים מעור ניתן למצוא במגוון גדול מאד של צבעים. העורות נצבעים כמעט בכל צבעי הקשת ולפיכך קיים מגוון של סלונים מעור בשלל צבעים. אם פעם היינו רגילים לראות סלונים מעור בצבעים חום או שחור, הרי שהיום ניתן למצוא סלונים מעור אדום, ירוק, צהוב, טורקיז, ורוד ועוד. כל אחד יכול למצוא סלון מעור על פי טעמו האישי. סלונים מעור מגיעים גם במגוון גדול של סגנונות. ניתן למצוא פינות ישיבה פינתיות מעור, סלונים מעור המורכבים משתי ספות זהות בגודלן, או מספה תלת מושבית ודו מושבית. ניתן להרכיב גם סלונים מעור ממספר כורסאות עור המשתלבות זו עם זו. כמעט כל עיצוב העולה על דעתכם קיים גם בסלונים מעור. הקולקציות של סלונים מעור מתחדשות כל הזמן וניתן לעצב את הבית כיד הדמיון הטובה עליכם, תוך יצירת שילובים והתאמות מודולריות ומפתיעות. קולקציות חדשות של סלונים מעור, יוצאות מספר פעמים בשנה. אך באם לא תמצאו את מבוקשכם ניתן להזמין גם סלונים מעור בהתאמה אישית. ניתן גם לשלב בסלון מעור כורסא מבד תוך הקפדה על התאמה צבעונית.

הטיפול בעור

סלון מעור נשמר חגיגי ויפה במשך שנים והטיפול והתחזוקה בו פשוטים למדי ולא מסובכים. כלל ראשון הוא שעור אין מנקים בחומרי ניקוי כימיים, שכן העור הוא חומר טבעי והכימיקלים עלולים לחדור אליו. רצוי להימנע מהרטבה של סלון העור ומנקים אותו בחומרי ניקוי מיוחדים. סלון מעור רצוי שלא לחשוף לשמש חזקה, שכן קרינת שמש יוקדת יכולה לגרום לדהיית העור ולשינוי צבעו.


לובלינר מזרונים וספות, הרצל 46 ת"א. טל. 073-7599542 | לובלינר עיצובים, הרצל 45 ת"א. טל. 073-7599542, א' - ה' 19:00-09:00, ו' 09:00-14:30
טלפונים לשירות ואספקות 03-6813304, 03-6813305, א' - ה' 16:00-09:00
דואר אלקטרוני yaron130873@gmail.com | חניה חופשית מול החנות משעה 16:30
כל הזכויות שמורות ללובלינר עיצובים