לייעוץ חייגו 073-7599542

 

מערכות ישיבה

 
מערכות הישיבה היפות והיוקרתיות ביותר הן מערכות ישיבה העשויות מעור. מערכות ישיבה מעור מחזיקות מעמד ונשמרות היטב במשך שנים רבות. יש הסבורים אף שהן הולכות ומשתבחות עם השנים. העור הוא חומר עמיד לאורך זמן וסופג פחות כתמים, בהשוואה למערכות ישיבה העשויות מבד. מערכות ישיבה מעור הן קלות לתחזוקה, את העור ניתן לנקות בקלות יחסית, לכן מערכות ישיבה מעור מתאימות למשפחות בהן מתקיימת פעילות רבה וכן למשפחות עם ילדים ולמשפחות המגדלות בבית חיות מחמד. מערכות שיבה מעור יכולות להשתלב בכל סגנון עיצובי. בשנים האחרונות יותר ויותר קונים מערכות ישיבה מעור, בעיקר בשל המראה היוקרתי שלהן, השדרוג שהן מוסיפות לכל חדר מגורים וכן בשל נוחיותן, עמידותן וקלות הטיפול בהן. מערכות ישיבה מעור הן נעימות למגע, ולכן נעים לשבת עליהן, והן נראות נקיות לאורך זמן.

צבעוניות

מערכות ישיבה מעור מגיעות במגוון רחב של צבעים. החל ממערכות ישיבה מעור בצבע לבן, דרך צבעי שמנת, סוגים רבים של אפור ועד לצבע שחור. כיום ניתן למצוא מערכות ישיבות מעור גם בצבעים דרמטיים נוספים, כגון אדום, כחול, ירוק, טורקיז, צהוב ואף ורוד. מערכות ישיבה מעור מאפשרות מגוון גדול של אפשרויות עיצוב הבית. פרטי ריהוט מעור משלבים יפה האחד עם השני וכן ניתן לשלב פרטי ריהוט אחרים עם מערכות ישיבה מעור.

יתרונות העור

העור ממנו עשיות מערכות הישיבה מעור, הוא חומר טבעי גמיש ונושם, ולכן כמעט ואינו צובר אבק לפיכך מערכות ישיבה מעור מתאימות במיוחד לאנשים הסובלים מאלרגיות לאבק. מערכות ישיבה מעור הן גם מהודרות יותר ולעיתים קרובות גם יקרות יותר ממערכות ישיבה אחרות. כאשר בוחרים מערכת ישיבה גם הנושא התקציבי נלקח כמובן בחשבון. מערכות הישיבה מעור אמנם יקרות יותר, כי חומר הגלם, העור, ממנו הן עשויות יקר. אך הן מתבלות הרבה פחות ממערכות ישיבה אחרות ושומרות על צורתן ועל המראה החגיגי שלהן במשך שנים רבות.

תחזוקה ושמירה

יתרונות מערכות הישיבה מעור, הן קודם כל התחזוקה הפשוטה שלהן, אולם יש להביא בחשבון כי העור עלול להישרט, כמו כן רצוי שלא לחשוף את מערכות הישיבה מעור לאור השמש, שכן צבעיהן עלולים לדהות בשמש. יש המוצאים כי מערכות ישיבה מעור משדרות קור לעומת מערכות ישיבה מבד. כמו כן למרות מגוון הצבעים הרחב הקיים בעור, עדיין הוא קטן בהרבה מההיצע הגדול והנרחב של מערכות ישיבה העשויות מבד.

כיצד בוחרים

כאשר בוחרים לקנות מערכת ישיבה מעור, חשוב מאד לבחון את נוחיות הישיבה עליה. כמו כן יש לתת את הדעת על איכות העור ועל איכות הגימור. מערכות ישיבה מעור מגיעות במגוון גדול של מרקמים, ישנן מערכות ישבה מעור שהן רכות לישיבה, לעומתן ישנן מערכות מעור שהישיבה עליהן מזכירה ישיבה על כיסא. הבחירה בין מערכת ישיבה מעור לבין מערכת ישיבה קשה, היא פרי העדפה אישית. בכל מקרה יש לבדוק לפני הקנייה את מידת הנוחיות האישית שלכם בישיבה על המערכת


לובלינר מזרונים וספות, הרצל 46 ת"א. טל. 073-7599542 | לובלינר עיצובים, הרצל 45 ת"א. טל. 073-7599542, א' - ה' 19:00-09:00, ו' 09:00-14:30
טלפונים לשירות ואספקות 03-6813304, 03-6813305, א' - ה' 16:00-09:00
דואר אלקטרוני yaron130873@gmail.com | חניה חופשית מול החנות משעה 16:30
כל הזכויות שמורות ללובלינר עיצובים