כסאות

המגוון הגדול ביותר בארץ לכסאות לפינות אוכל! כסאות בהתאמה אישית ובעיצוב מושלם שיעניק לפינת האוכל שלכם את מה שבדיוק חסר לה. אנו מזמינים אתכם להגיע לאולם התצוגה של לובלינר בתל אביב - ולהנות ממחלקה שלמה המיועדת לכסאות מעוצבים בהתאמה אישית ללקוח! אצלנו תמצאו כסאות מעור, מבד, מזכוכית, מעץ ועוד... במבחר צבעים וריפודים, בעיצובים שונים, עם רגלים שונות... ועוד! תנו לנו להעניק לכם את הטוב ביותר! אצלנו בלובלינר תקבלו אחריות מלאה על כל המוצרים - כך שאתם יכולים להיות בטוחים ורגועים שעשיתם את הבחירה הנכונה.

כסאות

כסאות, כסאות ועוד כסאות! כשבוחרים פינת אוכל לבית מגיע הרגע שבו עליכם לבחור את הכסאות שיתאימו וישתלבו בפינה שלכם באופן הרמוני ומדויק! הבחירה בכסאות מתאימים ומעוצבים לא פחות פשוטה וחשובה מאשר פינת האוכל עצמה, וחשוב להתייעץ ולקבל הכוונה מבעל מקצוע שידע לנתב אתכם לבחירת כסאות שיעשו לכם את כל ההבדל בבית! לאיש מקצוע יש ראיה אחרת מאדם רגיל שלא מבין בתחום, והוא ידע להעניק לכם ייעוץ מקצועי כך שתקבלו החלטה נבונה ונכונה ובסופו של דבר תהנו מתוצאה עיצובית מושלמת בבית!

מגוון הכסאות הגדול בישראל

אנו מזמינים אתכם להגיע לאולם התצוגה של לובלינר בתל אביב - 2 בנייני תצוגה בעלי 8 קומות כל אחד - וכן כפי אתם חושבים מחלקה שלמה המיועדת לכסאות מעוצבים בהתאמה אישית ללקוח! אצלנו תמצאו כסאות מעור, מבד, מזכוכית, מעץ ועוד... במבחר צבעים וריפודים, בעיצובים שונים, עם רגלים שונות... ועוד! אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר עבורכם, עבור משפחתכם ועבור עיצוב הבית שלכם ותנו לנו להעניק לכם את הטוב ביותר!

אודותינו

חברת לובלינר עיצובים קיימת למעלה מ 50 שנה ולזכותה אלפי לקוחות וותיקים וחדשים כאחד - מרוצים! הצוות המקצועי שלנו מתחדש ומתעדכן בכל מה שהכי חם בעולם העיצוב על מנת להביא לכם את הטוב ביותר שיש! אצלנו כל הרהיטים מגיעים באחריות מלאה! אספקה מהירה לכל הארץ! מגוון ענק של עיצובים בהתאמה אישית, מחירים נוחים לכל כיס, צוות מקצועי שזמין 24/7 עבורכם לכל שאלה! למידע נוסף אודות כסאות מעוצבים בהתאמה אישית צרו קשר ונשמח לעזור.

כותרת חלון
טקסט חלון

כותרת חלון
טקסט חלון