חדר ארונות

חדר ארונות מושלם בבית זה חלום ואנחנו נשמח להגשים לכם אותו! חדר ארונות ממגוון חומרים ובעיצובים מרשימים תמצאו כאן אצלנו באתר של לובלינר, המגוון הגדול ביותר בארץ, מגוון עיצובים, צבעים מהפנטים, גדלים שונים ועוד.. בואו לבחור חדר ארונות שיתאימו לכם במדויק עם הכוונה מקצועית וליווי אישי עד לבחירה הנכונה ביותר עבורכם. אצלנו כל חדר ארונות מגיע באחריות מלאה לאורך שנים כך שאתם יכולים להיות בטוחים וסמוכים שעשיתם את הבחירה הנכונה!
  • הקודם  1  הבא


חדר ארונות

אין אחת/אחד שלא חולמים על חדר ארונות בבית, חדר ארונות מסודר ומעוצב שבו תוכלו לאחסן בצורה מוקפדת ויפה את כל הבגדים, הנעלים, התכשיטים, האביזרים ועוד... להכנס לחדר ארונות מסודר ומעוצב זה חלום של ממש ואנחנו יכולים להגשים לכם אותו! יש לכם חדר בבית שתרצו לנצלו ולהגשים לכם את החלום לחדר ארונות מהסרטים? בואו אלינו לייעוץ ללא התחייבות!

חדרי ארונות מעוצבים

אז על מה אתם חולמים? חדר ארונות לבן? חדר ארונות כפרי? אצלנו את כל מגוון הארונות האפשריים והכל בהתאמה אישית לחדרכם. מגוון אפשרויות של מידוף, מגירות, דלתות והכל נעשה בהתאם לצורך שלכם. לא תאמינו לתוצאה! לא תאמינו כמה כיף יהיה לכם להכנס לחדר מסודר ומושלם ולחפש בו את כל מה שנדרש לכם. אז מה אתם מחליטים? אתם באים להתחדש? אנחנו כאן עבורכם תמיד!

אודותינו

חברת לובלינר עיצובים קימת למעלה מ 50 שנה, ובעלת אולם התצוגה לרהיטים הגדול ביותר בישראל! 2 בניינים בעלי 8 קומות כל בניין תצוגה! אצלנו תמצאו את כל מגוון הריהוט לבית במחירים הטובים ביותר ובעיצובים החדשניים ביותר! למידע נוסף אודות ארונות אפוקסי ופורניר בהתאמה אישית היכנסו לאתר שלנו או בואו לבקר באולם התצוגה של לובלינר בתל אביב - מחכים לכם.

כותרת חלון
טקסט חלון

כותרת חלון
טקסט חלון