הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
לייעוץ חייגו 073-7599542
 

 

חדרי שינה

לא כולם יודעים, אך רהיטים בכלל ורהיטים לחדרי שינה בפרט מגיעים בכמה סוגי עץ. העץ הטוב והנחשב ביותר הוא עץ מלא. על מנת להבין למה חדר שינה מעץ מלא הוא איכותי יותר ועמיד יותר לפגעי הזמן, יש להבין מה זה עץ מלא. עץ מלא הוא עץ המגיע מהטבע, זהו עץ שלא עבר טחינה או גריסה, הוא אינו חלול ואינו מודבק, רהיט מעץ מלא מיוצר מאותו עץ בדיוק שאנחנו מוצאים בטבע ולא מעץ מעובד.

בריאות

מבחינה בריאותית חדר שינה מעץ מלא עדיף בהרבה על חדר שינה העשוי עץ מעובד. בסוגים שונים של עץ המעובד ממנו מייצרים רהיטים רבים, נעשה שימוש בחומר הקרוי פורמלין, זאת על מנת למנוע חדירת טפילים לעץ המעובד. לעומתו העץ המלא אינו חדיר לטפילים מזיקים. לכן כאשר אתם רוכשים חדר שינה מעץ מלא, אתם יכולים להיות בטוחים שחדר השינה נקי מכימיקלים. חדר שינה מעץ מלא נחשב ידידותי יותר לסביבה, כיוון שלא עבר תהליכי עיבוד וטיפולים כימיים הפוגעים בסביבה.

בטיחות

רהיטי חדר שינה מעץ מלא הם חזקים יותר ועמידים יותר מאשר רהיטי חדר שינה העשויים מסיבית, מעץ שבבית, או מאם.די.אף . בניגוד לרהיטי חדר שינה העשויים מעץ מעובד או מהונדס, חדר שינה העשוי מעץ מלא יהיה עמיד יותר לאורך זמן, הא לא יתפורר לחות ולא יתפורר או רטיבות, כפי שקורה לעיתים לחדרי שינה עשויים מסיבית או מעץ מעובד. רהיטי חדר שינה מעץ מלא, יהיו כבדים יותר בהשוואה לרהיטי חדר שינה שיוצרו מעץ מעובד.

עמידות

רהיטי חדרי שינה מעץ מלא נשמרים היטב למשך שנים רבות, בניגוד לרהיטים העשויים מעץ מעובד או מהונדס, אשר אינם מחזיקים מעמד לאורך זמן. רהיטים העשויים מעץ מלא יכולים להישמר במשך דורות בצורה מיטבית. פעם כאשר כל הרהיטים יוצרו מעץ מלא, הם היו עוברים מדור לדור. כאשר אנו מתלהבים כיום מריהוט עתיק שנשמר, זה בדיוק מאותה סיבה, שכן הוא יוצר מעץ מלא ולכן נשמר במשך עשרות או אף מאות שנים

כיצד מזהים ריהוט מעץ מלא

ריהוט שנוצר מעץ מלא, יהיה יפה יותר מריהוט שנוצר מעץ מעובד. רהיטי חדרי שינה שאינם מעץ מלא, יהיו עליהם בדרך כלל, ציפויי עץ שונים. ציפויים אלו משווים לרהיטים מראה לא איכותי ולא יוקרתי. ברהיטים העשויים מעץ מלא נעשתה עבודת נגרות אמנותית. דרך לזיהוי רהיט מעץ מעובד הוא באמצעות התבוננות מעמיקה בפינות הרהיט. רהיטים מעץ מעובד לרב מצפים בציפוי כלשהו, לציפויים אלו יש תכונות של התקלפות, במיוחד בפינות הרהיט. הצצה בפינת הרהיט תבהיר לכם באם אתם מתבוננים ברהיט שנעשה מעץ מלא או ברהיט העשוי עץ מעובד.

חשוב לדעת

חדרי שינה העשויים מעץ מלא הם יוקרתיים יותר, עם זאת כאשר רוכשים שידות או ארונות מעץ מלא, רצוי לבדוק את תנועת המגירות. כיוון שעץ מלא הוא כבד יש לבדוק שמסילות המגירות נוחות, שדלתות העץ המלא נפתחות בקלות אינן חוקרות ריקות. ושהדלתות מחוברות באמצעות צירים חזקים.

כותרת חלון
טקסט חלון

כותרת חלון
טקסט חלון