ארונות פתיחה

ארונות פתיחה איכותיים ממגוון חומרים ובעיצובים מרשימים תמצאו כאן אצלנו באתר של לובלינר, המגוון הגדול ביותר בארץ, מגוון עיצובים, מגוון יצרנים, צבעים מהפנטים, גדלים שונים ועוד.. בואו לבחור ארונות פתיחה שיתאימו לכם במדויק עם הכוונה מקצועית וליווי אישי עד לבחירה הנכונה ביותר עבורכם. אצלנו כל ארונות הפתיחה מגיעים באחריות מלאה לאורך שנים כך שאתם יכולים להיות בטוחים וסמוכים שעשיתם את הבחירה הנכונה!
  • הקודם  1  הבא


ארונות פתיחה

רהיטי לובלינר, משווק הרהיטים המוביל בארץ מאז 1930, מציע עבורכם מגוון רחב של ארונות פתיחה מעוצבים, בשלל דגמים, מידות וגוונים. אצלנו תמצאו את הארונות האיכותיים ביותר המיוצרים על ידי מיטב היצרנים ואנו מתחייבים בפניכם רק לארונות פתיחה איכותיים העוברים ביקורת על ידי הצוות המקצועי של החברה.

עשרות דגמים

 עשרות דגמים של ארונות פתיחה מעוצבים ויוקרתיים במחירים הוגנים ממתינים עבורכם באולם התצוגה. הנכם מוזמנים לבקר אותנו וליהנות משמונים שנות ניסיון בענף הריהוט ומשירות מתקדם ברמה הגבוהה ביותר. צוות מעצבי לובלינר ממתין עבורכם וישמח לעזור לכם בבחירת הארון הבא לביתכם, בין אם זה ארון פתיחה לחדר השינה ובין אם הארון מיועד לסלון או לחדר הילדים. 

 כותרת חלון
טקסט חלון

כותרת חלון
טקסט חלון