אודותינו

חברת רהיטי לובלינר נוסדה בשנת 1930 ומאז היא נחשבת לעסק הוותיק והמקצועי ביותר בתחום של שיווק הריהוט הביתי, מזרונים וספות נוער. מה שהחל כעסק משפחתי קטן הלך והתרחב, והיום, באותו המקום בתל אביב, ברחוב הרצל, מתנוססים להם שני בניינים בני 9 קומות של תצוגת רהיטים.

חברת לובלינר דואגת לעמוד ולעקוב אחר השינויים הטכנולוגיים ומגמות העיצוב בתחום הריהוט הביתי, וניתן ליהנות ממגוון רחב של חידושים וסגנונות עיצוב, אשר הותאמו במיוחד בעבור הלקוח הישראלי, תוך דגש על רמת איכות וגימור גבוהה במיוחד.

מבין סל המוצרים של חברת רהיטי לובלינר, ניתן למצוא את כל הריהוט הביתי, החל מחדרי שינה, מיטות, מזרונים, ספות נוער, ארונות קיר, שולחנות, פינות אוכל, כסאות, מערכות סלוניות מבדים איכותיים ומעורות, ריהוט לחדרי ילדים ועוד. כל אחד מן המוצרים אותם משווקת החברה, עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, על מנת להבטיח את איכות המוצר הגבוהה ביותר שניתן למצוא היום בתחום הריהוט הביתי.

בחירה ברהיטי לובלינר היא הבחירה הטובה והבטוחה ביותר לרכישה של ריהוט ביתי, ברהיטי לובלינר תוכלו ליהנות מצוות יועצים מקצועי אשר ילווה אתכם בבחירה של המוצר, תוך בדיקה והתאמה אישית לצרכים שלכם ולדרישות שלכם. הניסיון רב השנים והמונטין של החברה עומדים לזכותה בשל העובדה כי לקוחות רבים שבים וחוזרים לרכוש מוצרים כדרך קבע.

מזה 80 שנה עומדים לנגד עיניהם של בעלי החברה שביעות רצונות של הלקוח, ועל כן, השירות האישי והמקצועי של צוות החברה מלווה את הלקוחות גם לאחר אספקת המוצרים.

רהיטי לובלינר מזמינה אתכם לבוא וליהנות משירות מקצועי ואיכותי, מחירים הוגנים ומתצורה נרחבת של כל הריהוט הביתי תחת קורת גג אחת, בעיצוב ובאיכות הטובה ביותר.

כותרת חלון
טקסט חלון

כותרת חלון
טקסט חלון