מיטות מרופדות

אחת הרכישות הראשונות המשמעותיות ביותר שיכולים בני זוג לעשות, זו רכישה של מיטה מרופדת. בדרך כלל, בשלב הראשון, אחד מבני הזוג מביא את המיטה שלו אל הדירה המשותפת הראשונה, בהנחה ואין בדירה מיטה, ועם הזמן הם מחליטים לרכוש מיטה משותפת ששניהם מחליטים עליה. זו מיטה שתלווה אותם במשך זמן רב, לעיתים במשך עשרות שנים עד שיחליטו למכור אותה. רכישת מיטות מרופדות על ידי בני זוג, זה לא דבר פשוט. מדובר בתהליך יחסית מורכב, הרי כל אחד שואף למשהו אחר, בין אם זה בגודל, בעיצוב, שלא נדבר על המזרון, יש גברים שאוהבים מזרונים קשים ויש נשים שאוהבות מזרונים רכים, ולעיתים גם להיפך. מה שחשוב הוא, ששניהם יסכימו שהמיטה תהיה גדולה מדי בשביל שאף אחד לא ימצא את עצמו מכורבל בצד, כשבן או בת הזוג תופסים את כל המקום במיטה. כמובן ששטח המיטה הכולל, צריך להיות מותאם לשטח החדר. אף זוג לא רוצה למצוא את עצמו בתוך חדר שהמיטה תופסת את מרבית השטח, מצד שני, אף אחד גם לא רוצה למצוא את עצמו בתוך חדר, שהמיטה היא קטנה מדי בזמן שיש מספיק מקום והוא לא מנוצל כרוי.

כיצד רוכשים מיטה זוגית ביחד

להבדיל מחפצים או רהיטים אחרים, כשרוכשים מיטות זוגיות, חשוב ששני בני הזוג יבואו ביחד אל החנות ויחליטו בצורה משותפת איזו מיטה הם רוצים לרכוש. כך תהיה ביניהם הסכמה מלאה. רצוי שיעשו גם מחקר מקדים לפני כן, בשביל שיוכלו לדעת אילו אופציות עומדות בפניהן. צריך לומר, שכיום האופציות האידיאליות עבור מיטות מרופדות, הם מיטות עם ובלי ראש מיטה, מיטות שהן למעשה קרש בלבד עבור מזרון וכן מיטות שיש בהן ארון מצעים מתחתיהן או בחלקן האחורי.

משלבים את המיטה בעיצוב החדר

מלבד כל הדברים שציינו, חשוב מאוד שבני הזוג ידעו לשלב את המיטה בעיצוב החדר, כך הם יוכלו ליהנות גם מעיצוב אופטימאלי, מבלי לפגוע או לקטוע את הזרימה שלו.

מיטות מרופדות

עשרות חדרי שינה ממתינים עבורכם בחנויות לובלינר. קניית מיטות מרופדות ברהיטי לובלינר מבטיחה עבורכם קניה בטוחה ומוצרים איכותיים ברמה גבוהה במחירים המשתלמים בישראל. העסק של רהיטי לובלינר פועל כבר למעלה משמונים שנה ונחשב לוותיק בארץ. כדי לבחור מיטה חדשה מרופדת הנכם מוזמנים לבקר באולם התצוגה המרהיב ונשמח לעמוד לשירותכם במקום ולהעניק ייעוץ מקצועי בבחירת המיטה והעיצוב או ההתאמה לחדר השינה שלכם.

תצוגה של עשרות חדרי שינה

 הבחירה במיטה מרופדת אינה פשוטה בגלל ההיצע הרחב ולכן אנו מזמינים אתכם לבקר ברהיטי לובלינר וכך תוכלו ליהנות מייעוץ מקצועי והתאמת המיטה לחדר השינה. מעצבי לובלינר ישמחו לעזור לכם בבחירת הצבע והעיצוב של המיטה ובעיצוב מחדש של חדר השינה שלכם.

כותרת חלון
טקסט חלון

כותרת חלון
טקסט חלון