מזנונים

יש שטוענים שמזנון הוא אחד הפריטים המעוצבים היותר משמעותיים בבית ועל כן יש להקפיד בעת הבחירה, כך שהמזנון אכן יהלום את הסגנון של הבית וישתלב באופן הרמוני אך גם יוסיף קריצה, יהיה פרקטי ויתפוס את העין. מזנונים מעוצבים לסלון או למסדרון הראשי הם אכן בעלי חשיבות יתרה וזאת כיוון שלרוב הם מוצגים במיקום ראשי ומקבלים מקום של כבוד. על כן מלבד העובדה שהם גם פריטים פרקטיים, יש לזכור שראשית כל הם אמורים להוסיף חן ויופי, ופה נכנסים המזנונים הייחודיים של חברת לובלינר.

מזנונים

מזנונים הינם אחד הרהיטים המככב בבתים רבים . למרות שהמזנון אינו הרהיט המרכזי בסלון בכל זאת הוא רהיט חשוב שיש לתת עליו את הדעת. המזנון משמש לרוב לאחסון דברים שאנחנו לא מוצאים להם מקום אחסון אחר בבית. אחסון חפצים במזנון מאפשר למצוא אותם במהירות וביעילות. המזנון המוצב בסלון ישמש את צרכיי הבית בסיטואציות רבות. אם מאחסנים במזנון כלי אוכל, צלחות או כוסות בהם משתמשים מדי יום, הרי שלמזנון תהיה פונקציה חשובה ביותר בחיי הבית. אולם לא אחת מאוחסנים במזנון אלבומים, ניירת, ושאר דברים החייבים מקום אחסון ולא נמצא להם מקום אחר מאשר המזנון.

היכן ממקמים

במרבית הדירות המזנון מוצב בסלון, אבל יש המציבים מזנונים גם בחדרים אחרים של הבית. על מנת שהמזנון יהפוך לאחד הרהיטים היפים בסלון, יש צורך להתאים אותו לאווירת העיצוב הכללית של הסלון. יש לראות במזנון פריט עיצובי ולא רק פונקציונאלי. מזנון יכול בהחלט להפוך את סלון הבית לדרמטי, יפה כך שגם ההשקעה ברהיטים האחרים תראה במלוא הדרה. מזנון מושקע יהפוך כל סלון למהודר יותר. ישנם רבים שאצלם המזנון, משמש כסוג של בר משקאות, ומוצבים בו בקבוקי יין, בקבוקי משקאות חריפים, כוסות או כוסיות המתאימות לאירוח חגיגי.

שימושיות

בסלונים רבים במזנון משמש כבסיס עליו עומדת הטלוויזיה ועליו מוצגים פרטי נוי, כמו פסלים, כלי זכוכית ועוד. מזנון שכזה יהווה את מרכז הסלון וימשוך את מרכז תשומת הלב אל חפצי הנוי המוצבים אליו. כאשר הולכים לבחור מזנון, בין אם הרכישה נעשית יחד עם כל רהיטי הסלון, או לבד, יש לחשוב על הצרכים שעל המזנון יהיה למלא. אם תוצב עליו טלוויזיה, הוא חייב להיות בגובה המתאים לצפייה, כשיושבים על הספה. אם יש צורך להציב עליו פריטים נוספים הקשורים לטלוויזיה, כגון ממירים של חברות הכבלים, מכשיר די.וי.די, קונסלות משחקים ועוד, יש לחשוב על כל הדברים הללו טרם רכישת המזנון ולהתאים את רכישת המזנון לצרכים.

סוגים

כפי שכבר נאמר המזנון הוא פריט ריהוט מרכזי בסלון. ישנו מגוון גדול ומרשים של מזנונים, בשלל צבעים, צורות, אורכים וגבהים. יש אנשים המעדיפים מזנוני עץ מלא בצבעי אגוז או דובדבן או אחד מצבעי העץ האחרים הקיימים בשוק. יש המעדיפים מזנונים לבנים בוהקים. יש האוהבים שילוב של זכוכית במזנון, לעיתים זכוכית אטומה ולעיתים שקופה. ישנם המעדיפים מזנונים גבוהים ויש הבוחרים במזנון נמוך. ישנם המעדיפים מזנון ארוך עם דלתות על צירים, ויש המעדיפים דלתות הזזה במזנון. גם נושא המגירות חשוב. אנו צריכים לדעת מראש מה אמור להיות מאוחסן במזנון, מה אנו רוצים להכניס בו ולפי זה לדעת איזה סוג של מזנון יתאים לנו. בחירת מזנון תלויה הן בטעם האישי והן באפשרויות הכלכליות של הרוכש. אבל דבר אחד חייב להיות משותף לכל מי שמתכנן רכישת מזנון, חייבים לדעת לאיזה צרכים הוא ישמש, ואז גם בוחרים במזנון המתאים ביותר.

כותרת חלון
טקסט חלון

כותרת חלון
טקסט חלון