כורסאות מעוצבות

כחלק מההתפתחות המאסיבית שלובש תחום הריהוט בשנים האחרונות, אנו עדים ליותר ויותר סוגים של סלונים Uכורסאות מעוצבות הנמכרים בחנויות ארצנו. התופעה הזו הביאה איתה שפע חנויות סלונים במרכז, המציעות קולקציות חדשות של סלונים מתקדמים בדגמים רבים ומגוונים. כיום, אנשים לא מסתפקים בדגמי סלונים מיושנים, הבאים בעיצובים סטנדרטיים ושמרניים. המגמות החדשות בעולם העיצוב מביאות איתן לחנויות סלונים במרכז, בצפון ובדרום סלונים חדשים, מעוצבים ומרתקים. סלונים היא ההתמחות המרכזית שלנו. חברת הפעילה זה שנים ארוכות בתחום הריהוט ומוצרי התינוקות מעמידה לרשות קהל לקוחותיה דגמים חדשניים של סלונים שמעוצבים על ידי מיטב המוחות בתחום. אנו פעילים כחלק מחברות רבות המציעות סלונים במרכז הארץ, אך היתרון הגדול של נעוץ בנושא השירות ובזכות היצע סלונים חסר תקדים אותו אנו מספקים.

אולמות התצוגה שלנו

בין שלל דגמי הסלונים והכורסאות המעוצבות שתוכלו למצוא באולמות התצוגה המפוארים שלנו, מככבים סלונים מדגם ולנטינו, סלונים מדגם נוי, סלונים מדגם גולן, סלונים מדגם ברק, סלונים מדגם אלון, סלונים מדגם אפריקה, סלונים מדגם שומרת, סלונים מדגם לה-מגה, סלונים מדגם לאקוסט, סלונים מדגם דניאל ועוד. כי סלונים הם ההתמחות המרכזית שלנו, ואנו עושים את המיטב כדי לספק לקהל לקוחותינו הענף, המחפש סלונים במרכז, את הסלונים האיכותיים והנוחים ביותר. אנו מאמינים בכך שכאשר מדובר בסלונים וכורסאות מעוצבות אסור להתפשר על אספקטים מהותיים כגון: נוחות, עיצוב, פונקציונאליות ובטיחות.

מעצבי הרהיטים הטובים בארץ

הסלונים שלנו שומרים על רמה גבוהה מאוד של נוחות, תוך שימוש במערכות תמיכה לגוף, ומערכות קפיצים מתקדמות. הסלונים שלנו מעוצבים על ידי מיטב מעצבי הרהיטים בארץ ובעולם, תוך הקפדה על עדכנות בכל הקשור לאופנות האחרונות בתחום הריהוט העולמי. הסלונים שלנו הם פונקציונאליים ושמישים מאוד, והעיצוב שלהם לא בא כל חשבון השמישות או הנוחות שלהם. ולבסוף, הסלונים שלנו עוברים מבדקי בטיחות קפדניים, מתוך מודעות רבה לחשיבותם של רהיטים בטוחים שלא יסכנו את המשתמשים בהם.
רהיטי לובלינר מציעים עבורכם מגוון רחב של כורסאות ופתרונות לריהוט הבית. באולם התצוגה, מהגדולים בארץ, אשר משתרע על פני שני בניינים בני תשע קומות תוכלו ליהנות מתצוגה מרהיבה של עשרות כורסאות. עם כניסתכם לעסק רהיטי לובלינר, הפועל כבר משנת 1930, יעמוד לרשותכם מעצב מקצועי שישמח לעזור לכם בבחירת הכורסה החדשה והמעוצבת לבית או לעסק.

מגוון עיצובים, סגנונות וצבעים

 כורסאות משלימות את עיצוב הסלון או חדר ההמתנה. בבחירת כורסה חשוב להקפיד על נוחות, סגנון ואיכות ולכן הבחירה ברהיטי לובלינר מבטיחה עבורכם את המוצרים הטובים ביותר ממגוון יצרנים מובילים ותעודת אחריות לאיכות המוצר ובטיחותו. הכנסו עכשיו לאולם התצוגה וצאו עם כורסאות חדשות במחיר המשתלם בארץ.

 כותרת חלון
טקסט חלון

כותרת חלון
טקסט חלון